Ostoskassi on tyhjä

    waxed nabuc
    waxed nabuc
    waxed nabuc
    waxed nabuc
    waxed nabuc
    waxed nabuc
    -50%
    Sustainable
    124,99 €249,99 €

    Vähentynyt edelleen

    Tämä tuote on tällä hetkellä loppuunmyyty kaikissa koossa. Lisää kokosi toivelistallesi, niin saat ilmoituksen varaston uusimisesta.

    Ilmainen toimitus osoitteeseen Saksa. Toimitusaika 1-3 arkipäivää

    Copenhagen Studiosin CPH570 Chelsea-saappaat ovat nilkkakorkeat, vahattua nupukkinahkaa, joissa on joustavat sivutuet ja karkea kumipohja, jossa on lohkokorko
    - Vahattu nupukkinahka
    - Joustavat sivutuet, joissa on kirjailtu yksityiskohta
    - Karkea kumipohja, jossa on lohkokorko
    - Pehmeä nahkavuoraus
    - Takana oleva vetolenkki

    Artikkelinumero:CPH570-KHAKI
    Sukupuoli:women
    Väri:KHAKI
    Materiaali:30% kumia, 60% nahkaa, 10% elastaania/elastaania.

    Copenhagen Studios hankkii ja valmistaa kaikki materiaalit Euroopassa, jotta hiilidioksidipäästöt pysyisivät alhaisina. Tuotemerkki suosii ympäristöystävällisiä materiaaleja, kuten kierrätettyä "meripullo"-nylonia ja kromitonta nahkaa. Yhteistyöllä 'kulta-standardin' parkituotantolaitosten ja perheyritysten kanssa Copenhagen Studios varmistaa vastuullisen valmistuksen kestävistä nahkatuotteistaan.

    Hinnat sis. ALV ja mahdollisesti plus toimituskulut. Saat lisätietoja toimituskuluista napsauttamalla tätä

    Täältä löydät lisätietoja tuotemerkkien tuoteturvallisuudesta.