Uw winkelwagen is leeg

    BLACK PEPPER - 100 ml
    BLACK PEPPER - 100 ml

    Comme des Garçons ParfumBLACK PEPPER - 100 ml

    129,99 €

    Gratis levering binnen Duitsland. Levertijd 1-3 werkdagen

    Dit artikel kan alleen worden geretourneerd in ongeopende originele verpakking.

    Comme des Garçons BLACKPEPPER is een elektrische botsing van moleculen: de crash van pittige peperzaadjes die in oneindige duisternis hangen. Een krachtige subversie van olfactieve conventie. Een onophoudelijk onderzoek van het eeuwig onbekende.

    Warme, droge Madagaskische peper kraakt tegen vurig cederhout. Rijk, geurig Akigalawood (Patchouli, Agarhout) versmelt met de karamelhars van Tonkaboon.
    Prijzige zaden en weelderige houtsoorten vermengen zich in een vlammende harmonie, doorspekt met een muskusachtig akkoord.
    Een diepgaande heruitvinding van vertrouwd exotisme: specerijen worden gedeconstrueerd, gedestabiliseerd, gedecodeerd.
    Een resonerende nagalm van dynamische intensiteit. Kruid, gezien door de transformerende blik van Comme des Garcons.

    - 100ml

    Artikel nummer:65114812
    Geslacht:men,women
    Kleur:MULTI
    Material:100% Liquid

    Prijzen incl. BTW en verzendkosten indien van toepassing. Voor details over onze verzendkosten klik hier

    Hier vind je meer informatie over de productveiligheid van de merken.